Gelen mesaj sonrası mi yoksa cinsellik sonrası elde etti hevesini aldı ondan mi böyle dedi?

Gizli Üye
3 4 aydır konuştuğum bir erkek vardi ve Aramız da bir hoşlanti oldu son 1 haftadır ve ikimizde ciddi bir iliskiye hazir olmadigimizi konusmustuk ama kendisi cinsel birseyler arzuladı bende karsilik verdim haliyle akisina bırakırız dedik ve bugun ilk kez evine gittim.. yakinlastik bir seyler yasadik ve ordayken telefonda bir şeye bakıyorduk iki erkekten mesaj geldi ve üniversitede samimi arkadaşlarım idi yazanlar. Ve surekli birbirimize komik video paylaşımlarını göndeririz. Kim neci sormadı o an Dm baya kabarık herhalde dedi hafif güldü gecti ama mesajlara bakmadık.. az önce o mevzuyu açtı. Böyle bir durum olduğunu düşünüyordum benimle konuşurken başkasıyla da an ve an yazıştığını yanilmadim dedi ciddi bir şey bekleme benden dedi. Kendisine arkadaşım yani bunda ne var dememe rağmen abarttı olayı ben detaycıyım bunlara takılırım vs. gordugume inanirim aciklamanin onemi yok diyerek.. kendimi çok kötü hissediyorum.. kullanilip kenara atıldım resmen. Ama konuşmak istemediğimi dile getirdim ama bunlara rağmen ben konuşurum ama ciddi bisey olmaz Aramız da bil diyor konuşmak istiyor.. napacambilmiyorum?
Gelen mesaj sonrası mi yoksa cinsellik sonrası elde etti hevesini aldı ondan mi böyle dedi?
10
7
Görüşünü yaz