Size hiç seni seviyorum demeyen biriyle olurmusunuz?

Sudenz0
benim gecen yıldan tanıstıgım bırı var bir sure konustuk sonra ılgısızlıgınden dolayı bıttı devam etmedi 2 ay once yine yazdı bnde salak gıbı barıstım neyse bu cocuk Cok ilgisiz ben demesem senı sevıyorum demez canım askim vs Hıc guzel soz demez ben zorla soyletırım bazen alıssın dıye karekter mı boyle yoksa bana karsı mı boyle anlamadım ztn bugun de engelledi beni ben aradım baskasıyla konusuyordu kim dedim sanane dedı kapattı yuzume bırdaha aradım yine baskasıyla konusuyordu boyle yapınca ben daha da inat edip aramaya mesaj yazmaya basladım cevap vermiyor her zaman ki gıbı umursamıyor önemsemiyor sonra aradan zaman gectı yine aradımyıne baskasıyla konusuyor bu sefer benı engelledi rahat konusun diye heralde 🤣🤣 dit dit karsıya ses gitmesin diye heralde ya arkadasıyla ya da ailesiyle de konusuyor olabilir hemen yanlıs anlamayım dıyorum ama bunu bana acıklayıp Oyle yapsa hem ben uzulmem hem aramız bozulmaz Dı sanane dıyor hep benle hıc duzgun konusma ben iyilikle yaklas sam da duzelme Dı kavga ediyoruz bıtsın dıuorım 2 gun sonra bir sey olmamıs gıbı arıyor bende salak gıbı acıyorum belki de bu yuzden kaybediyorum... Smdi wp tan da engelledi
Size hiç seni seviyorum demeyen biriyle olurmusunuz?
9
1
Görüşünü yaz