Esimin amcaoğlu?

Gizli Üye
esim amcaoglunu cok sever bekarken yedikleri içtikleri ayrı gitmez mis kendisi bekar iyi biri insanatli esim evlendi benimle sık sık yemeğe çağıriyor ses etmiyom ama rahatsız oluyom bekar adam yesin içsin diye cagiriyor annesi babasi baska yerde uzakta esim evde yokken cok sık gelmeye basladi esimin işte oldunu biliyo bilerek arıyor amcaoglu evdemisin diy e kahve icelim yengen vardir evde kahve ic ben calisiyorum diyor esim bana taciz ediyo kahve bardağını koyma bahanesi ile gelip gelip beni elliyo yanlışlıka olmus gibi yengem olmasan evli demem hemen dedi sırası var daha dedi laf atti bende isim var arkadaşım gelcek dedim savaladim gecen gun kahveyi bilerek döktü pantolonuna sanki ben oyun oldunu anlamadim yani hemn cikardi yandim diye boxerle kaldi ben utandım aldim pantolonu yikamak icin odaya kaçtım esimden kıyafet giydi gitti sonra esim geldi boxerıni yatak odasindabenim komidinin kenarina cikarmis firlatilmis gibi esim soğuk davranıyo ne isler karıştıriyonu z diye böyle boyle dedim inanmadi esime yengem ben gelince frikik veriyor bilerek demis yalan atmis of napicam ya
Esimin amcaoğlu?
15
2
Görüşünü yaz