Mutsuz Bir İlişkide Kalmanıza Neden Olan 7 İnanç

Pek çok insan mutsuz ilişkileri belirli bir kaçınılmazlık olarak algılıyor ve bunun norm olduğuna inanıyor. Başka şeylerden daha çok...
14 15

Ruh Eşi Bağları: İşaretler ve Nasıl Kırılır?

Ruh bağı iki kişi arasındaki duygusal ve ruhsal bağdır.. Aile üyeleri, arkadaşlar, iş arkadaşları, romantik partnerler ve hatta evcil...
2 2

İlişkilerde Değişim ve Gelişim

Merhaba, 🙋🏻‍♂️ Evde otururken düşündüm de şöyle dedim bir Bence yazayım kendi kendimizi bir tazeleyelim ilişki durumlarımızı bir...
4 5

Aşkın Karmaşıklığı: İlişkilerde Başarının Sırları

Biraz iftarı beklerken aşk hakkında bir paylaşım yapayım dedim. "Aşk, insanlık tarihinin en karmaşık ve büyüleyici duygularından...
2 6

Aşk Acısından Kurtulma Rehberi

Merhaba sevgili dertdaşlarım, Bugün size kendi tecrübelerimden yola çıkarak aşk acısından kurtulmayı öğreteceğim(sanki ben çok...
7 17

Olay Yerini Terk Ettiren Yeni Tip Flört Taktikleri

Birbirine bakarken çekinen, birbirine titreşim gönderirken heyecanlanan, durumlardan sevdasını ilan ederken bile utanan bir nesilden...
5 4

Aşk Konusunda Kızların Sorduğu Sorular

Evet şimdiki yazımızda ilişkilerde kızların merak ettiği ve sordukları cevaplarını almak istedikleri şeyleri incelemek istedim ve...
0 6

Erkeğin sevgisinden nasıl emin oluruz?

Aşkolar erkeklerin sevgisinden nasıl emin olurız hangi durumlarda bu adam beni seviyor diyebiliriz yorumlarda anlatın merak ettim 😁
6 19

İlişkiye hazır olmadığı için reddeden kızla bir süre sonra birşe yaşanır mı?

Beni reddetti aradan 1.5 sene geçti ve sonra ilişkiye hazır olmadığını ve aşk konusunda amatör olduğunu öğrendim. Bir arkadaşı ile...
2 5

Küfür edip engelledi?

İkimizde kadınız. Aramız ne flört ne sevgili karmaşık olan bir iletişimdi 1 yıldan fazladır konuşuyoruz. Çok konuşma kesip barışıldı....
2 5

Ayrılmak istediği için mi böyle yaptı?

Beni istemiyo mu yani dünden mi razıydı ayrılmaya tekrar yazar mı sizce pişman olur mu yoksa ayrılmak istiyodu ve bu onun işine mi geldi...
4 4

Çalıştığım yerde bir adam beni rahatsız ediyor. Kocama söylemeli mıyım?

Döver diye korkuyorum. Kaç defa onu uyardım ama taciz ediyor
3 17

Sizi takmayan birine seni seviyorum desem?

Ya hoşlandığım çocuk beni takmıyor biliyorum ama seni seviyorum desem mi demesem mi diye düşünüyorum belki tutumu değişir diye...
4 15

Kocamdan utanıyorum bunu ona nasıl söylerim?

Fabrikada çalışıyor aslında severek evlendik ama artık utanıyorum ondan arkadaşlarıma eşim diye tanıtmaya utanıyorum. Bunu ona nasıl...
10 39

Normal mi ben mi abartiyorum?

b*ktan bir iliskim var bazen düzeliyor bazen limoni. bana bazen yemek videolari gönderip onun icin tatli pogaca falan yapmami bekliyor....
4 6

Eşiniz sizden izin almadan, karşı cinsle oyun salonuna gidebilir mi?

Bana göre aldatmak bu boşanirim o insanla
17 28

Doğal kız mı kibar kız mı?

İstediği gibi davranan, rahat, doğal kız mı yoksa kibar olmaya çalışan yemek yerken bile kendini kasan kız mı?
3 8

Öğretmenimden çok hoşlanıyorum ve karşılıklı gibi görünüyor, ne yapmalıyım?

Bir kursa başladım ve başlarda hiç o gözle bakmamış olmamama rağmen zamanla davranışları, konuşması ve çok fazla ortak zevklerimizin de...
2 4

Sizce hoşlandığım kızın bana hiç beğeni atmaması beni sevmediğini gösteriyor mu? Eğer öyleyse hiç açılmayayım ona?

Hoşlandığım kızla aynı sınıftayız. Hoşlandığım kızın hikayesi ne arada bir beğeni atıyorum, gönderi atmıyor bu arada. Her neyse ben...
1 1

Sevgilinizin akşamları telefonu hep kapalı olsa veya sessize alsa, bundan şüphelenir misiniz?

Gündüzleri hep açık olan telefonu geceleri hep kapalı olması çok "Sinir bozucu değil mi?" Bahane olarak kimse rahatsız etmesin diye...
3 3

İlişki ve üniversite tercihi?

Üniversite tercihi yapacaksınız sevgilinizin olduğu şehiri mi tercih edersiniz yoksa kariyerimiz için en iyi olan şehiri mi?
2 4

Senin için ilişki ne zaman bitmeli ?

Selamlar 🎀
1 4

Erkekler ilişkide taktik yapar mı?

Beni o ekledi, binbir heves yazıp yazıp durdu. Bir süre aralıksız yazıştık , ortak noktalarımız var konu konuyu açtı. Sonra birden...
2 6

Sevgiliniz mesajlarınıza geç cevap verse ya da 10 dk da bir cevap verse ne hissedersiniz 🤔🤔?

Hadi bakalım bi sevgili sorusu da benden gelisin bakalım 😃😃😅😅😅😂😂
6 18

Öne Çıkanlar

BiBilen Cevap Paylaştı

Lütfen tavsiyelerde bulunun?

esimle 1 ay önce çok büyük kavga ettik kavga sebebi çok canım ama işte kavga ettik sinirle kolumu sıktı aşırı sıkmadı dün yine kavga...
15 12
BiBilen Cevap Paylaştı

Hepinizin fikirlerine ihtiyacım var?

Arkadaşlar 6 yıldır bi ilişkim var ve nişanlıyız. çok kıskanç bir insanım erkek arkadaşımı çok kıskanıyorum ama isteyerek değil...
7 5
BiBilen Cevap Paylaştı

Sevgilim çok düşüncesiz ne yapmalıyım?

Sevgilimle 1 yıldır sevgiliyiz 5 yıldır tanışıyoruz ciddi düşünüyoruz ama çok odun ya kaba değil ama ince düşünemiyor yoldan bir çiçek...
11 15

Erkekler neden fotoğraf at diye ısrar eder?

3 haftadır bir çocukla konuşuyoruz sürekli fotoğraf gönder diyo bende fotoğraf çekilmeyi pek sevmem napmalıyım? bir kere gönderdim hala...
23 51

Erkekler neden sarılmak ister?

Erkekler neden sarılmak veya öpmek ister ki? Sana sarılmak istiyorum diyen erkek ne demek istiyordur?
13 36

Bir Kadının Aşık Olduğunu Anlatan 19 Özel Davranış ve Onun Size Aşık Olduğunu Anlamak İçin 1 Özel Taktik!

Size karşı kıskanç olurlar Bir kadın kıskanıyorsa seviyordur. Aksi taktirde neden kıskansın ki! Başka kadınlarla konuşurken size aşık...
55 76

Bir erkek bir kadına ne zaman bağlanır?

Bir kadına saygı duyduğunda ve kendisine saygı gösterildiğini hissettiğinde, duygusal bağlanma süreci başlayabilir. Peki sizce bir...
5 20

Buluşma teklifi nasıl edilmeli?

Sevdiğim bir kız var. Büyük ihtimalle o da beni seviyor. En yakın arkadaşı bu hafta beraber dışarı çıkın dedi. Mesaj yoluyla nasıl...
17 15

Flörtöz ne demek?

Flörtöz ne demek gerçekten biri bunu açıklayabilir mi 🤷‍♀️
16 26
YÜKLENİYOR...