Eşim boşanmak istiyor. Ben istemiyorum ne yapmalı?

Gizli Üye
Ortada aldatma yok, siddet yok. Ne var diyeceksiniz. yaklasik 8 aydır evliyiz. Bosanmak istiyorum dedi. Baska biri mi var dedim yok, hayatima baska birini alırsam bu sen olmadığın zaman olur. Kagit ustunde evliyken bile boyle karaktersizlik yapmam dedi. Son 2-3 aydır kavga ediyoruz sürekli. Bu son 2-3 aya kadar yatakta da bir problemimiz olmadı. Bana seni cekemiyorum artık, cok zor birisin. Surekli alıngansın, ne yapsam mutlu olmuyorsun hep gerginsin, sinirlisin. En ufak bir seye aliniyorsun ardindan kavga çıkarıyorsun. Evlendigimizden beri boyle. Ben kendi halimde mutlu bir adamdim. Evliligimde huzur mutluluk istedim. Bana bunu veremiyorsun. Birbirimizi daha fazla kirmadan bu huzursuz aileye cocuk getirmeden bu iş bitsin dedi. Bu dediklerini daha önce de dedi. Kendimi duzeltmeye kontrol etmeye çalıştım. Onun disinda bir rahatsizligim var. Ilac kullanıyorum. Ilaclarda beni bu hale getiriyor. Eşimle tanistigimda da evlendigimde de kullanıyordum. Ben normalde sakin biriydim. Ilaclar beni yoruyor. Bu hale getiriyor. Kendisine de dedim. Ilk baslarda alttan aldı tamam doğrudur bir sey diyemem dedi. Bende kabul ediyorum kendi icimde cok huzursuzum, mutlu olamıyorum, depresif haldeyim sürekli. Bende mutlu degilim bu halimden ama ilacı birakamam. Kendi icimde rahatsizligimdan ve ilaclardan bende cok cekiyorum. Kendisine istemeden yansıyor. Ilaclardan diyorum artik ilaclardan falan degil surekli böylesin. Duzelirsin diye bekledim olmuyor. Gecinemiyoruz dedi. Baya dava açmış. Ben boşanmak istemiyorum. Eve uzun zamandır gelmiyor. Bilmiyorum gercekten benden yoruldu mu, benim davranislarimi artik cekemiyor ondan mi yoksa sıkıldı evlilik ağır geldi bahane mi ediyor bilemedim.
Eşim boşanmak istiyor. Ben istemiyorum ne yapmalı?
7
4
Görüşünü yaz