Çok sevdiğim halde nasıl aldatabildim?

sopsorun
Şimdi arkadaşlar benim sevgilimle 1 seneden fazla beraberliğimiz var ve ikimizde birbirimize aşırı güveniyoruz ve çok seviyorum canımı onun canına kurban ederim o kadar çok seviyorum o da benim ona olan sevgimden çok emin ama ben kendimi anlayamadığım bir şekilde bir hata yaptım. eğlencesine oynadığım bir oyunda birisiyle denk geldim çok eğlenceliydi ve ortak bildiğimiz şeyler vardı bir anda muhabbetler açıldı susamadık tarih bilgisi falan kapıştırdık aramızda açıkçası sevdim hoşuma gitti bu muhabbet kendimi aldatıyo gibi görmedim ama sonrasında bu sürekli bir hal aldı ve 4 gün üst üste bu sohbetler hep oldu sonra bu çocuk bana dedi ben bir arkadaşıma geliyorım senin yaşadığın şehire seninde bir çayını içerim muhabbet ederiz dedi bende sevgilimden habersiz gittim saatlerce oturup muhabbet ettim ve karşımdaki insanın benden etkilendiğini anladığım halde orayı terketmedim. Sizce bu aldatma mı yoksa sevdiğimi mi zannediyorum Ve en önemlisi başına böyle bişey gelen var mı kendini nasıl hissedito lütfen bişeyler yazın
Çok sevdiğim halde nasıl aldatabildim?
19
7
Görüşünü yaz