Eşimle ne yapacağım ben :( ?

Gizli Üye
Hayırlı akşamlar arkadaşlar 24yaşındayım dört senelik evliyiz. Üniversitedeyken evlendik hamilelik süreci işin içine girince bıraktım okulu istemesem de matematik öğretmenliği okuyordum. İkiz kızlarım var tam tekrar sınava hazırlanayım bir mesleğim olsun derken tekrar hamile olduğumu öğrendim. Eşim de sınava girsen bile asla göndermem otur çocuklarına bak senin amacın ne benden mi sıkıldın yeni ortamlaryeni insanlar görmek istiyormuşum ben. Aşırı kıskanç bir erkekle tokalaşsam hangi elini sıktı o elini yakarım ama çocuklarım var dedi mazoşist bir insan oldu böyle değildi markete gidiyoruz eve geliyoruz o adam sana baktı değil mi bundan sonra gitmiyorsun neymiş kuaförüm nasıl erkek olabilirmiş saçlarıma dokunmuş ona söylememişimim bu da bir aldatmak sayılır mış çok bunalttı beni ve eşim aşırı çocuk istiyor ben yok dedikçe altı yedi tane diyor ben artık dayanamıyorum ne olur çok bunaldım yardım edin
Güncellemeler:
1 yıl
Benden ayrılırsan seni öldürürüm diyor her ayrılmak istediğimde müebbeti yerim namusumu temizlerim diyor
Eşimle ne yapacağım ben :( ?
10
3
Görüşünü yaz