Kayınvalide aday adayım bana meleğim diyor? Benimle mi ilgileniyor?

Gizli Üye
Komşum bir kadın var oğlu var hoş bir çocuk yazın yeni taşındılar kadın beni çok sevmiş oğlunu biyerr oturmYa gittiğimde gördüm yanıma geldi tanıştı bnmld daha sonra annesi bize geldi hoş beş sohbetten sonra çpcukla aramda 3yaş fark var ben büyüğüm ama göstermiyorum yaş farkı olmasaydı seni ** evlendirirdim dedi yüzüne baktı bende cvp vermedim kızdım hatta sonra yüz vermedim annemle daha sonra oturmaya gittik oğlu pervane oldu çevremde dört döndü iltifatlar etti ayakta önümde espirler şakalar böyle garip davranıyodu sonra düşündüm acaba yaş farkı için benim düşüncemimi nerak etti diye aklıma geldi ilk sorum bu. Daha sonra bu çocuk kaptan denize açıldı aylarca gelmedi bana dediler gitti diye anneside kanser oldu yanına çıktım ne zmn dönüyor diye özel olarak sordumkadın kahve yapıyordu bana dur heycan yaptım kahveleri yanlış koydu bana oğlunu anlatmaya başladı şu an venedikte şu gün dönecek bugün döncek diye anlattı bir hafta sonra ben gene kadının yanına gittim ama hep annemle gidiyorum önceden aramıştım bir baktım oğlu annesine yazdı hep birlikte fıtomuzu çekip attı alt konşu bizde dedi adım aöyledi sonra çocuk görüntülü aradı anneaiyle konuştu bnmlese havadan sudan konuştu bu hafta geldi kadın hastaneden çıktı aradım nasılsın diye yanında olmak isterdim ama çalışıyorum dedim ahh meleğim bilmezmiyim dedi seni çok seviyorum dedi oğlunun adını söyledi geldi dedi bende gözün aydın dedim yarın seni görmeye gelirim dedim bekliyorum meleğim dedi. Daha öncesindede bunun oğluma aslına bir kız olmuş kızı hiç sevmemiş ki oğluda bahsetmişti çok gıcık olmuştu kıza annesi bana dönüp benim gibi bir kızla oğlunun evlenmesini istrdipini söyledi hatta senin bu çevrede hiç sevgilin oldumu dedi yok dedim. Bende okumuş kariyer hayatında olan ayakları yere sağlam basan bir kızım bu arada ama oğlunu gerçekten beğendim anneside çok tatlı acaba onlarda bana aynı duygularlamı yaklaşıyorlar?
Kayınvalide aday adayım bana meleğim diyor? Benimle mi ilgileniyor?
10
0
Görüşünü yaz