Arkadaşım hep kendi fiziğini öven cümleler kuruyor siz olsanız ne cevap verirsiniz?

Mesela kendisinin kalçası büyük. Beli ince değil göğüs de 75 80 arası bacakları da kalın kolları kalın. bir kız görsün yok kalçası dümdüz der veya kalcali kız görsun basenleri var onun der, zayıf hoş kız görsün fiziği yok basenleri var der. Veya iri göğüslü kızlara güzel değil der iri gogus sevmem der. (Kendisi 90 beden olsa bu sefer 75 bedene dumduz derdi) Hani kendisini ideal görüyor sinir oluyorum. Birde kendisi zayıf olmamasına rağmen geçen diyo ki alttan ders aldığım sınıfta kilolu çirkin kızlar var diyo. Veya zayıf kızlar ve manken ler için erkekler beğenmez öyle kızları diyor.

Oda arkadaşları buna spora gidiyoruz sende gel zayıflarsın demişler. Diyo ki beni kıskanıyolar benim fiziğimi herkes beğenir dedi. Ama onun fotoğrafını boydan çekerken diyo ki kilolu çıkıyorum veya selfie yaparken ay yüzüm kilolu çıkıyo demeyi biliyo..
Çok değişik egoist tavırları var siz olsanız bisi dese napardınız? Mesela ben 1.61 boya 48 kiloyum bana kilo almışsın dedi herkes belin çok ince vs iltifat eder bana o ise kilo almışsın vs demesi itici geldi.
Arkadaşım hep kendi fiziğini öven cümleler kuruyor siz olsanız ne cevap verirsiniz?
7
1
Görüşünü yaz