Arkadaslar uzun ama nolur yardimedin?

arkdaslar hemen konuya giriyorum
Subattan bu yana iliskim var erkek arkadasim ilk zamanlarda bana bagliydi cok fazlaca hala oyle de hani hep benim dedigim oluyordu ama sanki su siralar iki aysdir falan saanki ipleri eline vermisim gibi oyle deyim hani hep mizmizlaniyor mesela ilk zamanlarda iste ben simdi kafama gore gezemem tozamam o eskidendi bekarlik ta kaldi falan diyordu simdi bende insanim soyle boyle mesela kavgalar hep ayriyken oluyor yan yana hic bir sey yapamiyoruz birbirimizin yuzune karsi kizamiyoruz hadi burdan kiz dedigimde hemen guluyor falan bir de mesela tartisiyoruz hep benim aramami bekliyor hep ben bir seyler yapayim ediyim
Birde sadece cuma bulusaniliyoruz uc hafta once bukustugumuzda iste babam cagiriyoir deyip dukkanda lar da ondan dolayi erken gitti ondan sonraki hafta gec geldi gecen hafta annem hsta kardesimi okula goturcem dedi bugun oglen konustuk artik oglengoturmeyecegim cuma dedi bide hani sadece o gun gorusebiliyoruz simdide mesaj atmis annem hasta diye bunlar bahane mi bal gibi
bir de baska sehire tasinma var bir kac aya sizce napmaliyim bir de arkadaslar ddedigim gibi yan yanayke problem yok
Arkadaslar uzun ama nolur yardimedin?
4
3
Görüşünü yaz