Hazmedemiyorum napıcam ben?

Ben biriyle tanıştım evlenmiş ayrılmış Baya konuşuyoruz etkilendim kendisinden 4 aydır konuşuyoruz asık oldum sanki her şeyi yaşadık nerdeyse ama sevgili değiliz korkuyor geçen sene ayrılmış 5 sene sevgili 3 sene evli kalmışlar Kadına çok aşık olmuş Kadın aşırı sosyal bir tip devamlı geZdirmis bunu yurt dışına falan çıkmışlar hep ailesine rest cekmis bu kadın yüzünden zayıf noktamdı benim falan dedi sevmiş yani o yüzden bir sene önce ayrıldığı İçin üstüne gitmek istemiyorum ama canım acıyor kadını takip edip duruyorum dünya parasını yemiş kadın bunun kurtulmak İçin para vermiş Kadına araba vs Bana ilk defa eşimden sonra birinden etkilendim dedi ama sevgili olmadan her şeyi yaşadık bu ne böyle bogulacak gibi oluyorum bu kadına tekrar yönelir diye korkuyorum bir yandan sacmalama diyorum her yeri beraber gezmişler düşündükçe canım acıyo ben bekarım o boşanmış diye ailen beni hor görür falan diyor sana değer veriyorum diyor ama 4 ay oldu teklif yok en son her şey çok güZel olacak dedi olmayacaksa bitsin dedim artık üstelemekte istemiyorm sonuçta 8 SEne biriyle olmuş onun içinde kolay değil ben napıcam sizce bu adamla olmaz mı
Güncellemeler:
1 ay
Yorum
1 ay
Yardım
Hazmedemiyorum napıcam ben?
6
1
Görüşünü yaz