Sevdiğim Kız Bana Artık İlgi Göstermiyor?

Okulda kelebek sisteme göre sınav oluyoruz benim yanıma 1 sınıf küçük birisi oturdu ama nasıl güzel hatta okulun en güzel kızı tabi bana bakmaz diye bir şey hissetmedim ama ertesi günkü sınavda tekrar yan yana geldik kız"senle dünde oturduk demi"dedi bende yüzüne bakıp"Kader" dedim ben buna kopya falan verdim çıkışta teşekkür etti ondan sonra aklımdan çıkmaz oldu ben kendimi ezhel imkansızıma verdim bir kaç hafta sonra arkadaşlarla koridorda oturuyorduk bu aşşağıdan yukarı kata çıkıyordu ben buna çaktırmadan bakıyordum sonra merdivenin arasındaki boşluktan onunda bana baktığını gördüm gel zaman git zaman biz yine koridordayız o karşı koridorda bana bakıyor tabi ben utanıyorum bakamıyorum baktığı arkadaşlarda söyledi sonra karşı koridordan bizimkine benim sol tarafıma geldi ben yine bakmadım sonra bir daha böyle bir şey olmadı ben çok pişman oldum bir kaç gün sonra tıraş oldum kendime özen göstermeye başladım bu yine bana bakmaya başladı bu sefer bende buna baktım kafamı çevirmedim karşılıklı bakıştık bir kaç gün çok utangacım gidip konuşmadım ve yine ilgiyi kesti şu an içim içimi parçalıyo ben onun gibisini görmedim çok aşığım başka kızlarda bana bakıyo ama onu unutamıyorum başkasını sevemiyorum bileğime lastik taktım hatırladıkça sonuna kadar çekip bırakıyorum ama artık oda acıtmaz oldu ne yapmalıyım çok kötüyüm
Sevdiğim Kız Bana Artık İlgi Göstermiyor?
2
2
Görüşünü yaz