I: Benim sevdigim bir cocuk var nasil acilabilirm?

Soru başlığı: Benim sevdigim bir cocuk var nasil acilabilirm?

Soru detayları: Simdi biz bu cocukla gecen sene sevgiliydik. Ama benim arkadasim bixi ayirdi mecbur bende ayrilmak zorunda kaldim. Sonra sinirimi kinimi cikarmak icin 2 hafta sonra bir cocukla ciktim. Ve eski ciktigim cocuk bunu biliyorfu ama ben o ciktigim cocugu hic sevmedim kiskansin diye ciktim. Sinra ben yine eski sevgilimle yani o gecen snee sebgili oldhgum cocukla cikmakmistedim ismi t ile basliyor. Sirna benim bffm bizi tkerar sebgili yapmak icin ugrasti ama cocuk ona o baskasiyla cikti cikmasaydi belki bir sansi olabilirdi dedi. Sonra ben o cocuga kinlendim. Bizjm bir tane din hocamiz vardi t ye surekli y ile ilgili sakalar yapiyordu. t ondan skrna o kizi sevmehe basladi. Ben o cocuk icin agladjm be kendiside biliyir. Şu an best diykruz birbirimize beni sebiyor olabilir bffme surekli bisyeler diyir suanki y ile sebgilivoabilirler el ele tutusmuslar gorenler olmus ama kiz bazen sebiylrmus bazen sevmiykrmus. ve o kixla ayni serbistryix shrekli ima veriyor bugun vok mutluyum vs. T de bana cok gakin davranigor seviyor olabilir bende biraz belli ediyorum. ben onunla nasil cikabilim lutfen yardim; (
I: Benim sevdigim bir cocuk var nasil acilabilirm?
2
1
Görüşünü yaz