Eski sevgilim sürekli aklıma geliyor ne yapmalıyım?

Eski sevgilimden ayrılalı 4 ay oldu 3.5 yıl süren bir ilişkiydi inanılmaz derecede fedakarlık yaparak hatta deyim yerindeyse tirnaklarimla kazıyarak 3,5 yıl herşeyi yaptım. defalarca aldatmasina rağmen defalarca beni görmemezlikten gelmesine ve nankörlük yapmasına rağmen bırakmadım bırakamadım. cunku çok seviyordum gerçekten çok seviyordum ve benden başka hiç kimsesi yoktu benden başka doğruyu gostereni sahip çıkanı seveni yoktu ve umut ediyordum bir gün beni gorucek duzelicek bı insan bu kadar kötü olamaz diye. ama onun her yanlışıni affetmeme rağmen adım adım kopuyormuşum ondan. bunu ayrılmayı istediğimde fark ettim ve ayrıldım. şu an hayatımda yeni biri var fazlasıyla seviyor değer veriyor bana ve fazlasıyla mutlu ediyor beni eski iliskimden unuttuğum çoğu duyguyu hatırlattı bana özgüvenimin olduğunu bile unutmusken onu hatırlattı bana. ama şöyle bir gerçek var ki sürekli eski sevgilim geliyor aklıma en ufak şarkıda en ufak resimde çoğu şeyde ama çoğu şeyde sürekli aklıma geliyor ve bu inanılmaz derecede canımı yakıyor. eski sevgilim de ayrıldığımız dan beri sürekli yazıyor arıyor ağlıyor çok pişmanım lütfen son bir şans diye. aklim geri dönmememi söylüyor ama kalbim çok karışık bı durumda. kendi kendime söylüyorum oğlum bak sana bunları bunları yaptı sevse yapar mıydı diye ama aradan bı saat geçiyor yine aklıma geliyor. ne yapmalıyım gerçekten çok zor 😔
Eski sevgilim sürekli aklıma geliyor ne yapmalıyım?
2
5
Görüşünü yaz