Eski nişamlım pişmanlık sinyalleri veriyor ne yapmaliyim ve o ne yapmak istiyor?

Merhaba 2 ay önce bir hirsla benden ayrilan nisanlim bana mesaj atti. Beni cok özledigini merak ettigini söyledi. Agladi bana pisman oldugunu yanlis yaptigini söyledi. Bunaldim o yüzden senden ayrildim ben böyle olsun istemedim dedi. Seni incitmek üzmek aglatmak istemiyorum ben bu olanlara cok üzüldüm. Her gece seni düsünerek iciyorum sanma tek sen üzülüyosun dedi. Gelmeye cesareti yokmus pisman ama barısalim demedi. Halimi hatrimi sordu. Kendime iyi bakmami beni görmeye gelecegini söyledi. Geceleri evimin oraya gelip saatlerce arabada oturup gittigini söyledi ama geri dönmüyor cekiniyor her kesten. Ve ben ona cok kirginim o gelsin istiyorum ben acik kapi biraktim o da beni bende onu seviyorum. Sessiz kalmaya devam ettikce bir sekilde bana mesaj atiyor ama barisalim demiyor geri dönemem diyip gidiyor sizce ne yapmak istiyor beni hala kiskandigini da söyledi hislerim var da dedi
Eski nişamlım pişmanlık sinyalleri veriyor ne yapmaliyim ve o ne yapmak istiyor?
2
1
Görüşünü yaz