Polis biriyle evlenmek istemek? Sorunun detayi asagida?

Cogunkisi tehlikeli vs diyir ve uzaklasiyir vllahi bende tam tersini dusunuyorum. Polis asker esim olsada cocuklarimizla evde onu beklesek ona sag salim donsun diye dualar etsek. Iyi bir polis asker iyi bir aile yasantisindan gekir. Yuvan huzuuysa mesleginde basarin o kadarcartar vunku evde aklin kalmaz. Zaten bende universite okuyorum yani bende calisirim. Cevremiz genelde asker dolu , beni istemek isteyen cok oldu aileme haber gonderip. ya da tanisnak isteyen vs. Fakat ben cevremden beni isteyenlerle degilde kendi buldugum biriyle evlenmek istiyorum ve bu kisinin bana denk kafa yapimiz uyusan birinin olmasini istiyorum. Sertim fakat Saf bir yapim var o yuzden ailem universiten biticek yakinda atanirsin o yuzden yavas yavas kendine uygun biri seç diyor. Allaha sukur halleri vakitleri yerinde , beninisteyen dis hekimi , subay , ogretmen , mimarlar oldu Ama dedigim gibi ben bu sekilde istemiyorum ben kendim bulup kendim tanismak istiyorum. Olmazsa zaten bu sene uni bitiyor daha sonra pomem'e / astsubayliga basvuracagim.. sizce cevremden degilde disardan kendim nasil birisiyle tanisip sevebilirim ve bu kisinin dogru kisi oldugunu nasil anliycam. Lutfen yardim..
Güncellemeler:
28 gü
Bu arada telefon ekranimdaki sıkıntıdan dolayı kelimeleri iyi yaz anlamışım Kusura bakmayın
Polis biriyle evlenmek istemek? Sorunun detayi asagida?
4
0
Görüşünü yaz