Arkadaşlar bana yardım edin lütfen ne yapıcam?

Arkadaşlar çok kötü bir çocukluk geçirdim annem dışında kimse beni sevmedi herkes benimle alay etti dalga geçti bütün akrabalarım ve dolayısıyla özgüvenimi kaybettim hiç arkadaşım filan olmadı. Sonra benden 3 yaş büyük erkek kuzenim bana artık iyi davranmaya başladı beni sevdiğini söyledi ben ona aşık değildim fakat sevgiye açtım sevilmek istiyordum kabul ettim sevgili olduk 2 sene filan sonra ben çok iyi bir üniversite de dişçilik kazandım çok güzel bir arkadaş ortamım oldu sonra kuzenim olan erkek arkadaşımla arama mesafe girdi bugün baya kavga ettik bana sen beni kullandın filan dedi kendisi lise mezunu beni beğenmiyorsun dedi ben ona öyle bir şey olmadığını her ilişkinin bitebileceğini filan söyledim ki ben senden de ayrılmıyorum dedim o zaman bu tavrın ne dedi. Filan fistan böyle bir konuşma geçti bu tavrın derkende erkek arkadaşlarım olsun kızlar olsun herkesden kıskanıyor boğuyor beni instagramdan tüm arkadaşlarımı çıkarmıştı bir arkadaşım aradı ne oldu filan diye çalınmış dedim hesabı kapattım bir daha şifremi vermedim ne yapmalıyım sizce
Güncellemeler:
29 gü
Güncell
28 gü
Güncelll
Arkadaşlar bana yardım edin lütfen ne yapıcam?
4
2
Görüşünü yaz