35 yaşına gelmiş bakir olan Erkek var mıdır acaba?

Öyle bişey ki ben gelmişim 30 yaşıma. Hiç erkek arkadaşım olmadı. Evlilik cağına geldim. Sıkıntı şu ki benim sosyal hayatım yok. Fırsat bulamıyorum desek yeridir. Işim gereği çok çalışıyorum, çok yorgun düşüyorum eve varınca. Hal böyle olunca hiç bir yere çıkasın gelmiyor. Ha neden mi başka yerde çalışmıyorum. Bilirsiniz ki iş imkanı bulmak zor bu devirde. Babamı kaybettim 3 sene önce. Bir annem birde bacım var. Onlara bir nevi ben bakıyorum. Sorumluluklarım var. Ama insan bazen ister istemez hayal kuruyor. Bir yuva kurmak istiyor vs. Her genç kız gibi ilk olmak ister. Ama bazen burda yorumları veyahut çevremde duyduklarım avrupayı geçti diyorum. Şaşıyorum, hele hele kızlara daha çok şaşıyorum. Ne ahlak kalmış ne de terbiye kalmış. Kız erkek olsun veren verene. Hiç mi Allah korkuları yok anlamıyorum ki. Evli olupta burda KS'de takılıp kızlara erkeklere asılan var, bu bile bana göre çok yanlış. Ters yani.

Ben dört dörlük bir insanım demiyorum tabiki. Benim de kusurlarım var elbette, ha bende öpüşmek sevişmek isterim ama kendimi verecek kadar da... değilim. Anlatabiliyor muyum?

O yüzden merak ettiğim konu bu: benim gibi 30-35 yaşına gelipte bakir Erkek var mıdır acaba hala? Yoksa en çok geri kafalı mıyım sizce? ya da Evde kaldım piskoloji durumamı geliyorum farkında olmadan...
35 yaşına gelmiş bakir olan Erkek var mıdır acaba?
26
2
Görüşünü yaz