BİKTİM YA NE YAPMAM LAZİM?

Biz Esimle evleneli 5 ay oldu ben çeyiz parası aldım SGK dan biz bu parayı almadan önce zaten konusuyorduk araba alacağız diye para geldi biz araba bakmaya basladik ikimziin de bazi yerlere ufak borclarimiz var o yüzden üstümüze alamıyoruz. Esm br ykn arkdann üzerine almaya krr vrdi hem de araba kredisi çkckms neyse parayı ben veriyorum fkt tutturdu vekaleti ben alacağım diye ben neden alamiyorm parayı ben veriyorum dedim o da bizim oralarda erkeklerin sözü geçer dedi. ben eşime fazla güvenmiyorum zamanında çok yanlışlar yaptı ailemde zaten kabul etmiyor onu. neyse bunu da kabul ettim etmemem gerekirken bu sefer parayı bankadan çek eve getir evde dursun diyor bnde dursun ne olacak sanki sen arabayı bul ben gider ceker sana veririm dedim bu sefer başladı sen bana guvenmiyorsun diye hergun basımın etini yedi hic alakası yok guvenmesem vekaleti almasına izin vermem hergun git parayı çek. Çek çek çek diye bşmn etini yedi artik yeter dedim almiyorum araba falan ben herşeyi kabul etmisim mirin kırın etmeden bu mu sorun dedim senin 3 kurusun a mi kaldım diyor neyse konuyu kapat bir daha açma dedim. aradan 1 hafta geçti 3 gün evdeydi ertesi gün ise gitti beni aradı ben bit tane araba buldum git bankaya parayı çek yarin arabayi almaya gidicem dedi ben de nasıl yani bana sormadan mi danışmadan mi bu konuyu kapattık diye biliyorum dedim. sana sürpriz yapicam dedi. bende ben araba almak istemiyorum dedim öyle mi dedi bende evet dedim ondan sonra benimle 4 gündür konuşmuyor küstü. sırf parayı vermedim diye ben glni yaptım bundan snra ne ypmm lzm?
BİKTİM YA NE YAPMAM LAZİM?
9
1
Görüşünü yaz