Yardım yardım yardım?

Yaklaşık 6-7 aydır flört gibi bir şeyiz, o aslında çok kıskanç dar pantolona falan kızan birisi, bana giyme demez ama ben sevgilime giydirmem der hep bende inkar ederim. Bana karşı kıskançlığını göstermiyor. İlk aylarda onun bir kızla konuşmasını yasaklamıştım konuşmuyordu kabul etmişti gayet memnundu. Ona hep karışırdım bişe demezdi. Ama şu an kızla konuşmuyor evet güveniyorum ona, sadece kız ona bir şey derse cevap veriyor. Ama ben genede konuşmam demesini istiyorum. Ve ona o kızla konuşma dediğimde bana karışma diyor konuyu kapattırıyor. Aylar önce ona karışmama memnun olan izin veren çocuk, Şimdi bana biz sevgili değiliz, senin bana karışacağın konular olur fikrini söylersin emrederek olmaz bu iş diyor. Hem bana bir kaç ay önce benden hoşlandığını belli etti. Zaten seni seviyorum falan deriz. Herkes sevgili sanar bizi. Ama neden bana karışma diyor. Aynı sınıftayız bu arada, öğlen gene o kızla konuşma dedim konuyu kapat dedi. Sonra bende çok taktım ağladım biraz, ders bitince yanıma geldi bana mı üzüldün dedi evet dedim. Çok odun birisi gelip bir özür bile dilemiyor. onu çok sıkıyorum farkındayım ben aşırı kıskancım. Yazın onu çok kısıtladım evet ama şu an düzelmeye çalışıyorum. Onunla nasıl eskisi gibi olabilirim. Bana demiyor ama kıskançlıklarımdan bıktı, yazın sırf konuşamayız diye dışarı çıkartmıyordum kavgalar ediyordum. Suçum çok farkındayım. Sizce nasıl arayı eskisi gibi yapabilirim? Aynı sınıftayız yanına oturamıyorum utanıyor çok. Ama arkalı önlü oturuyoruz bazen muhabbet ediyoruz. Eve geçince paaat geceye kadar susmuyoruz mesajlarda.
Yardım yardım yardım?
3
2
Görüşünü yaz