Mantıklı bir açıklama bekliyorum 😇?

Merhabalar :)
Lise son sınıf öğrencisiyim. Okulumuza 3 haftadır bir stajyer gelmekte, edebiyat branşından. ( 21 yaşında biri )
Sınıfa bir girdi herkes çav bellayı söylemeye başladı :)) çünkü aynı la case de papeldeki profesör!
O geldiği gün sohbet, muhabbet ettik. Edebiyattan, gündemden bahsettik ve laf arasında benim çok zeki biri olduğumu söyledi, teşekkür ettim. Derse girdim sonra...
Ve şu 3 haftadır okula ne zaman gelse ilk bizim sınıfa girip “Şebnem geldi mi?” Diye soruyor. Ben de beni çağırdığını öğrenip, sınıfın kapısında beklerken yanına gidiyorum. Dün de öyle oldu beni sordu, gittim. Nasılsın falan fistan muhabbeti ve akabinde her seferinde olduğu gibi staj yaptığı öğretmenin yerini sordu. Ben de her zamanki yaptığım gibi öğretmenler odasındaki kağıttan hocanın yerine baktım, kendisine söyledim. (Bunu o da yapabilir 😂 oldukça kolay... )
Neyse, sonraki teneffüs yine konuşurken yanımıza müdür yardımız geldi stajyer hoca , müdür yardımcımıza “Şebnemi asistanım olarak tuttum” dedi.
Müdür yardımcımız ise “Senem çok sosyal, çok aktif bir kızımızdır. İleride oldukça iyi yerlere gelecek.” Dedi.
Stajyer de “çok zeki, çok.” Dedi.
Ve sonra da derslere girdik.
Sürekli benim ile bir konuşma çabalarına bürünüyor gibi... bir teneffüse kaç dakika kaldığını soruyor, bir hocanın yerini... Ne bileyim. Kendi kendime kuruntu da yapıyor olabilirim ama şöyleki her geldiğinde iyice aklıma girmeyi başarıyor, hoşlanmaya başlıyorum.
Sizce? İlerleyen süreçte ne olacak?
Mantıklı bir açıklama bekliyorum 😇?
8
3
Görüşünü yaz