Sorun dayım ve?

VeGünaydın herkese, dayimi 4 ocne once tanidim istanbula geldi calismak icin ben 24 o ise 31 yasinda herneyse.. Bu son 3 aydir felan surekli eli seyin bariz belli benimle konusmaya devam ederken bir yandanda sıkıyor.. Pcsi salonda herkes giriyor genel bir pc gibi dusunun.. Videolar va gordum ona sordum virus mu girdi tuhaf videolar var dedm.. Oda bana bana ben izliyorum onlari ihtiyacdan dedn ablama soyleme dedi.. onun ablasi benim annem.. Bunu soyledikten sonra ise gidicekti pc yi aldi onune bana 10 dk musade edermisin dedk yapmaya devam etti soylemem ragmen yani.. Bu virus konusunu actigimdada hala anlatiyordu ihtiyac annene soyleme tamam mi konuyu kapatiyorum hala anlatiyor.. Derdi ne anlamafim anneme söylemelimiyim?
Güncellemeler:
23 gü
k. bakmayın telefondan hızlı yazdıgım için
Virüs dememin sebebi izliyorum ya da onu takip ediyormuşum gibi hissetmesin diye yapmayı kessin diye
23 gü
Annem dayımın annesine söylemiş durumu gitmesi için böyle devam ederse, dayımın borçları var bize geldi dediki borçlarım var nasıl ödeyecegim iş yok dedi gidersem siz beni yanlış anladınız hatalıyım düzeltecegim dedi.. akşam oldu yemek yemeden uyudu çok üzüldü gibi geldi... acaba istemsizcemi yaptın yani düşünmeden sonunu?
Sorun dayım ve?
34
7
Görüşünü yaz