SOSYAL PLATFORMDAN TANIŞTIĞIN KIZ İÇİN BAŞKA ŞEHİRE GİDER MİSİN? GÖRÜŞÜNÜZE İHTİYACIM VAR?

Şöyle bir programdan tanıştığım kız var 1 haftadır beraber konuştuk ama cidden günde 3 saat telefonda akşam mesajlaşarak baya sohbetimiz oldu. Ben ankaradayım kız İstanbul da ve ben gerçekten sevdiğim için kızdan hoşlandığım için uçak bileti aldım. kız daha telefon numarasını vermedi ama uygulama üzerinden konuşuyoruz hem sesli hem mesaj ile ben bir daha ki haftasonu için bilet aldığımı söyledim ve bana neden böyle birşey yaptın güvenmemelisin insanlara böyle çabuk benden sana zarar gelmez ama güvenme dedi. Telefonu hala vermedi uçağa 1 gün kala veririm numaramı dedi. Ben güvenemiyorum gidipte sap gibi ortada koyulmakta var ne yapmalıyım? Birde bileti almışsın ama daha 1 hafta var biz kavga edebiliriz dedi. Geri ama seninle çok iyi konuşuyoruz fikirlerimiz görüşlerimiz bir sıkıntı yaşacağımızı zaten sanmıyorum dedi ama benim güven eksikliğim var ne yapmalıyım?
SOSYAL PLATFORMDAN TANIŞTIĞIN KIZ İÇİN BAŞKA ŞEHİRE GİDER MİSİN? GÖRÜŞÜNÜZE İHTİYACIM VAR?
6
2
Görüşünü yaz