Sevdiğim çocuğa rezil oldum? Ped vakası?

Dün birini görmek için çok dua ettim, regl olduğum zamandan beri markete gidip ped almam (utanıyorum napayım) annem arkadaşım kardeşim alır. Bir cesaret alasım tuttu marketten 2 tane pedi kaptığım gibi kasaya koştum kasın kasiyerin kasasında sıra var adamda herkesi geçti bekleyeni alayım falan diyor ben adama geçmedim tabi (keşke geçseydim) sonra benim önümde 2 kişi var ama ben bakmadım kimler var diye biri senin eşyan az sen geç önüme dedi çocuk alacağını aldı çıktı sonra birisi bana naber selin hanım dedi kafayı kaldırıp baktım görmwk istediğim kişi (benim elimde 2 ped) yanaklarım falan yanıyordu ellerim titriyor pedi saklamaya çalışıyrodum (2 tane bir de :/) başka görmedi muhabbet ettik kartla alışverş yaptığı için uzun sürdü biraz tam bitti ben bir poşet daha alayım ya bunları götüremem böyle ama selin geçsin sonra alırım onu bekletmiyeyim dedi Allahtan kasiyer kadın durumu anladı yok hemen geçerim dedi poşede bir eşyalarını koyarken 2 pedi kasaya bir koyuşum vardı girmez olaydım buraya der gibi. Gördü sonunda yani bunu buraya yazıyorum çünkü dünyanın en şanssız insanı olduğumu falan düşünüyorum şuanda tamam ped insanlık hali falan ama benim çok utandığım bir konu sabahına sevdiğim çocuğu görmek isteyip akşam üstüye böyle bir durum olması REZİL OLDUM REZİİİL
Sevdiğim çocuğa rezil oldum? Ped vakası?
9
2
Görüşünü yaz