Yarın boşanıyorum eski eşim pişman napcam bilmiyorum?

Merhaba arkadaşlar ben bundan 13 ay önce evlendim eski eşim biraz saf bir insan nişanlıydım 3 defa nişan atmıştı aramızda ciddi bir şeyler olduğu için onu bırakmak istememiştim ben son nişan atmamıza tek çare kaçmak dedi bana ve ben de onu kaçırmıştım kaçarak evlendik düğünde yapmıştım bir güzel neyse evlenip İstanbul'a geri döndüğümüzde 1,5 ay sonra babaannesi rahmetli oldu cenazeye gittiğimizde ailesi ile barıştı 3 gün gitti geldi cenazeye 4. gün evi terk etti ve hakkında olmadık bir sürü yalan söyledi kafası karışmışti babaannesi ölmüştü ailesi ile barışmıştı o ara bizimde aramız bozuktu biraz çünkü oraya gittiği zaman ailesi gene kafasını karıştırıyor sandım başlarda iki üç defa gittim geri getirmek için fakat ısrarla gelmeyeceğini söyledi daha sonra ben de ısrar etmedim artık ve olayı kafamda tamamen bitirdim şimdi yarın boşanma davam var dün kendisi beni aradı işte yaptığı hataların sebeplerinden nedenlerin hepsini anlattı ailem tekrar geri barışmam dan yana ben ise asla güvenemiyorum aradan 11 ay zaman geçti ve benim hayatımda başka bir insan var ve olursa onunla yurtdışına gideceğim kendisi orada yaşıyor eski eşim de bana sürekli vicdan yapıyor işte gideceğim buralardan ağlıyor aileme yük oluyorum diyor yani çok büyük bir çıkmaza girdim benim yerimde siz olsaydınız ne yapardınız?
Yarın boşanıyorum eski eşim pişman napcam bilmiyorum?
4
4
Görüşünü yaz