Tecvüzdn farkı yok zor durumdaym?

2 senelik evliyim bebeğim var eşimle sürekli kavga halindeyiz ama son 4 5 aydır aşırı fazla. Sürekli hakaret ediyor bir güzel söz söyleniyo ilgilenmiyor varsa yoksa kahve 12 e kadar kahveye gider abisiyle içer sonra da gelir zorla birlikte olur olmak ister. Bana dokunsun istemiyorum igreniyorum çok uğraştım ve aşırı nefret ediyorum ondan artık. Bir kere abime dedim konuştu abime ne dediyse yine çoğu suçlu ben. ciktim abim aslında arkamda ama bebeğim var az bir şeyde allah kitap küfür eder. Bu akşam şimdi yine içmiş gelmiş birlikte olmak istedi zorla yaptı yemin ederim ağladım tecavze uğramış hisettim istemiyorum sevmiyorum onu artık. En son yine istemeyince bana yine sıktır git dedi. Ayaklari üstünde duran asla kendini ezdirmreyem bjriyim ama bunları. abime anlatamam utanırım. Odadan çıktı kitledim yattım onun da abisiyle konuştuk sorun eve geç gelmesi mi birşey olmaz vs dedi kardeşlerini haklı tuttu tabi. Şu sıktır git lafını kaldıramıyorum boynumu bebeğim eğiyor o olmasa girer çalışırım ama daha 1 yaşında ne yapsam yarın bir daha eve almamayı düşünüyorum bir akıl vein aramızda 10 yas var?
Tecvüzdn farkı yok zor durumdaym?
15
4
Görüşünü yaz