Sevgilim aldattı ve ben affetim?

Beş yıldır sevgiliyiz zaten aslında bu kararı vermeden önce çok düşündüm kavgalıydik zaten ve olaydan sonra trafik kazası geçirdim ve şu an yatalak durumdayim ve benim yanımda kavga ettiğimiz için bir hafta bir kızla cikdi uzakda calisiyodu inat uğruna yapılmış bişey yani artık adını ne koyarsanız ama af diledi bir şans istedi ve ben o şansı dün gece verdim herşeyi düşününce bu dünyada başımıza herşey gelebiliyor ölseydim şu an mezarda olucakdim ve onu bir daha asla göremicekdim bir daha onu görme şansını Allah verdi yaşıyorum bir şekilde ayaklarim kırık olmasına rağmen belim yaşıyorum belki bir senede anca duzelicem ama benim yanımda şu an da saçma sapan şeyleri düşünmek artık istemiyorum mutlu olmaya eski gunlerimize beş yılın hatri emeği var ve pişmanlığı var sizce affetmem doğru mu bir yandan tabikide üzülüyorum ama şu an ona ihtiyacim var ve ayağa kalkmam lazım eski yaşama devam etmem lazım ve onu seviyorum kırgınım ama bu geçermi eskisi gibi mutlu olurmuyuz bunuda bilmiyorumm ama işte zaman herşeyin ilacı olduğunu düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz
Sevgilim aldattı ve ben affetim?
6
0
Görüşünü yaz