Sevgilinizin Başka bir kızla gevşek bir şekilde konuştuğunu görseniz ne yaparsınız (Altta yazdığım durumumu okuyun lütfen ) ?

Arkadaşlar aklıma çok takılan bir konuyu sizinle paylaşmak istedim ve aslında dış göz olarak yorumlamanızı istedim. Öncelikle sevgilim devamlı bunu yapan bir insan değil. Biz çok zor bir süreçten geçtik. İkimizide çok yıpratan bazı nedenler oldu en sonunda ben kendimde dayanacak güç bulamadım ve bir süre ona soğuk davrandım. 3 sene oldu ilişkimiz ve bunun çok uzun bir süresinin acı çekerek geçirdim. Bu yüzden de artık gücüm kalmamıştı. Birazda onun benim için çabalamasını bana gayret göstermesini istedim. Ama o bunu yapmadı. Sonunda ayrıldık. Çok uzun süre ayrı kalmadık. Kısa süre sonra bana özen göstereceğine beni inandırdı ve barıştık. Barıştıktan sonra merak edip telefonuna baktım. Arkadaşım dediği bir kızla çok labali hatta labaliden de öte çok gevşek hatta bazı yerlerde bel altı konuştuğunu gördüm. Soğuk davrandığım zamanlarda onun bana mesaj atmasını bekliyordum ama o benim yerime o kıza mesaj atmış onunla konuşmuş. Şimdi aramız iyi ama aklımda konuşmadığım süre boyunca hep onun başka bir kızla konuşmayacağına güvenerek yapmıştım. Şimdi bu konuşmaları gördükten sonra ki bir çok bölümünü okuyamadım kalbim kaldırmadı, okuduğum kadarı bile kalbimide aklımı da bulandırmaya başladı. Onu çok seviyorum. Uzun süremi onunla geçirdim onunla büyüdüm. Şimdi ondan bunu görmek hem ondan soğumama hemde canımın yanmasına sebep oluyor. Sizlerin tavsiyeleriniz nelerdir? Siz benim yerimde olsanız nasıl davranırsınız? Ne yapardınız? Tepkileriniz ne olurdu? Lütfen bu ilişkinin uzun süreli bir ilişki olduğunu değerlendirerek cevap verin. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Sevgilinizin Başka bir kızla gevşek bir şekilde konuştuğunu görseniz ne yaparsınız (Altta yazdığım durumumu okuyun lütfen ) ?
9
1
Görüşünü yaz