Sürekli olarak (2yıl) kuzenimi düşünüyorum ve sevemiyorum çok büyük bir belirsizlik var yardım ?

Çok saçma gelecek belki ama kalbim aşık olmak istemiyor sanırım kafayı yiycem. Sürekli olarak kuzenimi düşünüyorum ve onun yanına gidip onu görmek istiyorum fakat sorun şu misafirlikte falan görüştüğümüz zaman içimde bişeyler oluşmuyor normal biri gibi geliyo her fırsatta bakasım geliyo ama boş zamanımda onun fotoğraflarına falan bakayım diyorum madem düşünüyorum o kadar diye kalbim sanki bakma der gibi karşı koyuyo kafayı yicem. rüyalarıma giriyo sadece sarıldığı zaman içime az huzur geliyo o kadar normal görsem gene birşey yok
Geçmişte tüm saflığımla birini sevmiştim uzaktaydı 2 sene kadar sonrasında olmadı ((2 olay içinde detaylıları bilmek istemezdiniz)) sonrasında 5 sene sonra biri beni sırf eski sevgilisini kıskandırmak için sevmiş numarası yapmış ve orda yıkılmıştım bu olaylardan dolayı mı acaba düşündüğüm kişiye ve diğer kişilere böyleyim diyorum 😞 (hiç kimseylede sevgili olmadım sanal ortam hariç) nedir bu napıcam bir şey söyleyin
Sürekli olarak (2yıl) kuzenimi düşünüyorum ve sevemiyorum çok büyük bir belirsizlik var yardım ?
2
5
Görüşünü yaz