Neden hep kötü bitiyor :( ?

32 yaşındayım evlenmeyi çok istiyorum ama bir türlü olmadı hep hüsran.3ay önce biriyle tanıştım beğendik sevdik karşılıklı. kendisi asker 15 yıldır aynı yerde çalışıyor. Ama yeni bir yer açılıyormuş ve oraya 1 yıl sonra tayin olma ihtimali var. Zaten farklı şehirlerdeyiz orta bir yol bulmuştuk. Yeni açılan yer çanakkalede bu durumda çözüm bulamıyoruz. Benim mesleğim var işim burada ve orada iş bulma ihtimalim yok. bir de 3 aydır tanıdığım biri için herşeyi bırakır seninle gelirim diyemiyorum korkuyorum yeterince tanımadım. Mesaj attı bana seneye tayinler başlar benim çıkar mı bilmiyorum ama ihtimal var dedi. ben de 1 yıl sonra eğer çıkarsa ayrılmak çok zor olur ne yapacağız dedim. çok düşündüm benimle gelmen dışında başka çare yok. sen de tayin olursa ayrılırız demiştin. bana mı söyletmek istiyorsun bildiğin şeyi. bitmek zorunda başka çaresi yok. oldu mu diye sinirlendi. helallleştik ve bitirdik. çok üzgünüm tayini hiç çıkmazsa çok üzülürüm ama bilemiyoruz işte. siz olsanız ne yapardınız? tayini çıkarsa en fazla 4-5 yıl olabilir. Evlenip 4 -5 Yıl ayrı idare eder miydiniz?
Neden hep kötü bitiyor :( ?
9
1
Görüşünü yaz