Çok yakın arkadaşım bana aşık olmuş napabilirim bana akil verin ya da arkadaştan sevgili olur mu?

bir arkadaşım vardı uzun zamandır vakit geçirdiğim dertlestiğim konustugum cok sık görüşüyoruz izinli günlerimizde mutlaka yanima gelir ya da ben giderdim yani iyi kotu bir cok animda yanimda olsu ama kiskanmasi ne bileyim beni sahiplenici tavrıda vardi kendisi utangac birisi. neyse duygularimiz karakter yapilarimiz bazen dusuncelerimiz bile ayni oluyordu ayni anda mesaj yazip ayni seyi yazmamiz mesela tesadufe bak.. yillar gecti bana belli ediyordu aslinda etrafimdaki insanlarda diyordu ama ben umursamiyordum arkadasim olarak görüyordum hep belkide öyle olmasını istediğim için bilemiyorum neyse zaman geçti iciyormus bana acıldı ben şok oldum cunku beklemiyordum bana aşıkmış meğerse ve duygulari baya agirmis birde. sonra ben ne dicemi bilemedim cunku cok tipi yok kariyer sahibide değil fazla iyi bir statüsü yok calisiyor ama ne bileyim birikimi vs yok ben calisiyorum birikim yapabiliyorum azda olsa ve. ilerde dusundugum zaman herkes arkadasim yakin arkadasim olarak biliyor nasil baska bisey diyebilirim ki cok zor bir durum cok zor.. ve ben hic bir tepki vermeyince bana acilinca benden uzaklasmaya calisiyor yazmiyor mesaj atmiyor ne bileyim hic eskisi kadar konusmuyor istemsiz ve yanina kadar gittim gorusmek istemedi eski o olsa hemen bahane uretir kisa zmaanda olsa cikardi karma karisik haldeyim napabilirim bilemiyorum akıl verin. siz bu durumu yaşadıniz mı?
Çok yakın arkadaşım bana aşık olmuş napabilirim bana akil verin ya da arkadaştan sevgili olur mu?
0
3
Görüşünü yaz