Bu kız neden beni terketti? Niye zalım davrandı?

Arkadaşlar Isparta'da yaşıyorum. Memurlar için oluşturulan whatsapp grubu vardı. O gruptan bir kız özelden mesaj attı bir şey sorma bahanesiyle tabi. İki ay yazıştık konuştuk telefondan. Kız hakkında bilgi verecek olursak: Kız Bursa'da üniversite hastanesinde hemşire. 31 yaşında. Yalnız yaşıyor bursada ev tutmuş. Sigara içen, küfür eden çok sosyal bir tip. Biranın fiyatını biliyor. En son 9.5 liradan almıştım dedi. Arkadaşlarıyla kızlı erkekli nöbetten sonra kafelerde falan takılıyorlardı. Erkeklerle daha iyi anlaşıyorum falan diyordu. Dedikodu yapmıyorlar diyordu. Bana yavrum falan diye hitap ediyordu. Ben ise efendi tabir edilen biriyim. Laf arasında ruhun 55 gibi bile demişti. Whatsappda durum paylaşıyordu hep. Kızın evine falan gidecektim bayram tatilinde onda kalacaktım. Babası hastalanınca yanına geldi kızın gidemedim. Canımlı tatlımlı konuşmaya da başlamıştık. Bayram geçtikten sonra kız memleketine gitti geldi. Aramaz sormaz oldu. Ben mesaj yazınca da terslemeye cevap vermemeye başladı. Düşüncelerim değişti dedi. Neden böyle davrandı? Benle niye görüştü ve sonra böyle yaptı?

Şimdi arkadaşlar dün farkettim. Kız bana sosyal medyam yok demişti. Açmıyorum çünkü askıntı olup taciz ediyorlar demişti. Soyadın ne demiştim meydan demişti. İsim soyisimle aratınca gerçekten hesabı yok gözüküyordu. Meğerse feysten beni engellemiş. Çalıştığı yerin web sayfasından gerçek soyadını öğrendim. Gülçiçekmiş. Bana yalan söylemiş. Hem facebook hem de instagram hesabı varmış.
Not: görsel temsilidir
2
5
Görüşünü yaz