Eski sevgilinin karşısına çıkmak, yanına gitmek?

Herkese merhaba, uzun süredir içinde bulunduğum asla vaz geçemediğim eski sevgilimle sonunda aynı sehirdeyiz. (Detaylar için profilime girip bakarsaniz geçmiş sorularımdan anlarsiniz.) Daha ilk günümden en ufak bir anımızın geçtiği yerde o kadar kötü hissediyorum ki ölecek gibi kederleniyorum. Üşenip geçmiş soruları okumayacak arkadaşlar için özetliyorum; mesafeli ilişkiydi ancak mutluyduk, gerçekten birbirimizi sevdik ve aldatma, güven sorunları olmadı. Geçmişte kendisinin yaşadığı sorunlarla ilgili olduğunu düşündüğüm aptal bir ruh haline girip bencillesip ruhsuz biri haline geliyordu. Hep atlattık bunu ama en sonuncusunda bir sey hissedemedigini ve devam edemeyecegini soyledi. O kadar yapilan planlar ve birlikte okunacak universite planlari ve her sey çöpe atıldı. Ben hiç bir şekilde ona zarar vermedim, mutluyduk, iyiydik ancak bu şekilde oldu. Arkadaş kalmamiz gerektiğini söyledi, başka türlü olmadığını söyledi. Bunu yapamayacagimi soyledim, ancak tamamen konusmamak beni daha da öldürecekti. Bir sure kabullendim, sonrasinda fazla duygusal olduğumdan cok kotu oldum ve üzerine gittim, tekrar birlikte olmak için. Bu sefer de üzerine gittiğim için beni engelledi her yerden ve ben dediğim gibi onun yaşadığı yerdeyim artik. Onsuz yapamıyorum, sürekli aklimda ve bu konuda bir şey yapmak istiyorum. Sevgilim olmasa bile onu hayatımda istiyorum. Bu konuda neler yapabilirim, lutfen unut gitsin gibi yorumlar yapmayın, yapabilsem bu saatte bu mesajları yazmakla uğraşmazdim. Evinin yanina gidip beni görmesini sağlamak gibi planlarim var, belki bir şey olur diye. Ancak bilmiyorum neler yapabilirim, çok boş hissediyorum ve tek isteğim onunla tekrar konuşabilmek. Bu konuda fikri olan arkadaşlar varsa şimdiden teşekkür ederim, iyi akşamlar
Eski sevgilinin karşısına çıkmak, yanına gitmek?
1
0
Görüşünü yaz