Üçlemde kaldım bir akıl verin?

benim bir arkadasim var ortaokuldan beri taniyorum. guzel bir kiz ama durmadan onunden yanindan gecen herkese bu beni seviyor diyo neden diyoruz oyle iste bana bakiyor diyo. bakabilir bakmasi seni sevdigi anlamina mi geliyo bunu su ana kadar en az 10 kisiye demistir bana bakip duruyo rahatsiz oluyorum iste guzel olmanin kotulugu falan diye tum arkadas ortaminda bunu soyluyo gelen gecene ve en yakin arkadasina da dedi bunu, sevgilisinin arkadasina da. halbuki ortada ona asik olan yok neden yapiyo bilmiyoruz artik diger arkadaslarim da neden bu kiz boyle falan demeye basladi neyse sadete geleyim. staja basladik bu sene ve bir cocuktan hoslandim bana bakiyo ve bende bakiyodum ama kesinlikle o bana asik ve ya hoslaniyo demiyorum cunku bilmiyorum ama gecen disarda sohbet ederken kizlarla gene o arkadasim su cocukda benden hoslaniyo bana asik dedi neden diye sorduk gene bakip duruyo bana dedi simdi ben neye inaniyim? arkadasima inanip aaa bu cocuk arkadasimi seviyo vaz mi geciyim diyim?
cocuga inanip arkadasim gene eskiden davrandigi gibi herkes bana asik moduna girdi mi diyim?
yoksa cocuk y*vs*k herkese bakiyo mu diyim?
Üçlemde kaldım bir akıl verin?
2
1
Görüşünü yaz