İlişkide ara vermek?

Benim çok güzel bir ilişkim vardı. Çocukla en yakın arkadaştık hızlı gelişti her şey o 12 idi ben 9 dum ama çocuk gerçekten çok iyi niyetli sevilen iyi yürekli biriydi. Ben zaten ilk sevgilisiyim daha önce hiç bişey yaşamamıştı. Çok sevilirdi ama o kendine göre birini bulamazdı. Biz istemsizce aşık olduk ve sevgili olduk aslında her şeyimizdik ama sevgili olduk açık açık kabullendik çünkü aşıktık artık ve her şey mükemmeldi 5 ay sürdü hiçbir sorun yoktu kavga etsek de barışırdık her şeyimiz uyumluydu. Yazın son ayı bu çocuğun psikolojisi bozulmaya başladı kötü ve ağır şeyler yaşıyor hala ve biz bir kere kavga ettik. İşe girdiği için artık konuşamıyorduk benim de psikolojim bozuktu o dönem çok ilgilenemiyordum derken aramız sürtüştü iletişim problemi olduğu için halledemedik tam. Ama ben sürekli özürler diledim art arda mesajlar yazardım mutlu etmek için o acayip soğuk davranırdı. Bu 1 ay sürdü bilerek yapmıyorum içimden hiçbir şey gelmiyor diyordu. Buluşmak bile istemiyodu o 1 ay buluşamazfık zaten ben şehir dışındaydım ama dönünce de işi bahane etti beni sürekli ezmeye başladı küçümsedi takmamaya başladı tahammül edemedi suçladı senin yüzünden böyke oldu dedi hep, bana da artık gına geldi 2 gün uzaklaştım sonra geri bir iyi davrandı buluştuk ama baktım her şeu yine bok oldu bir konuşma gereği duydum. Bana beni sevdiğini ama yürütemiyor gibi hissettiğini içinin bomboş olduğunu hiçbir şeye hevesi olmadığını söyledi. Kafası alak bulak olduğunu psikolojisinin iyi olmadığını beni üzdüğü için kahrolduğunu söyledi ve en sonunda özür diledi suçu kabullendi. Ayrılırsak ikimiz de üzülücez böyleyken de üzülüyoruz dedi. Ben de başta zaten sevgili olalım diye olmadık yine her şeyimiz modunda olalım sadece sevgili olmayalım senin psikolojin düzelince ikimiz de en iyisi hangisiyse karar verelim dedim ve bir ara verdik. Araya da kimseyi almama kararı aldık. Şimdi 4 gün oldu öyle mesafeli konuşuyoruz ama korkuyorum onu kaybetmekten çünkü şu an psikolojisi bozuk ve iyiyken her şey mükemmeldi. Şimdi psikolojisi bu ara bitmeden düzelir mi ya da beni özler geri döner mi (içimden bş ses sorunlarından beni düşünmek aklına bile gelmiyordur diyor ama olsun), arayı bitiririz ama daha sonra konuşurken aşk tekrar doğar mı. Çok aradayım cevabı bulamıyorum. Sizden isteğim benim ya da onun durumunda daha önce bulunan biri varsa deneyimini paylaşabilir mi ya da herhangi biri düşüncelerini. Veya bana tavsiye verin nası düşünmem ne yapmam gerektiği hakkında çünkü her gün dsha da batıyorum acı çekiyorum. Şimdiden teşekkürler.
İlişkide ara vermek?
2
5
Görüşünü yaz