Herkesin görüşüne ihtiyacım var acill?

Evet arkadaşlar hızlı bir özet ; önce seven taraf oydu yani daha çok seven diyelim ona. Başlangıcı şöyleydi olayı idrak edin diye anlatıyorum. Çok uğraştı beni tavlamak için ama ben başkasını seviyodum acı cekıyodum en son derste yanıma oturdu ders esnasında, teli eline aldı mesaj attı "naber" sonra kendi telinden cevap attı "iyi senden" sonra bana verdi teli ve devam et dedi bende sadece izledim ve verdiği emre uydum sevgili olduk. Herneyse kız onu sevmedıgımı bılıyodu ama canım ne bulduysa bende artık, asla vazgeçmedi benden, cokta ustun bız kızdı cok daha ıyılerını ugrasmadan tavlayabilirdi ama yapmadı benı secti bende ona ayrılırken "sen baskasını unutmak icin vardın falan filan" dedim hatta bundan önceki ayrılıkta barıstıgımızda "bana acıdıgın ıcın barıstıgını biliyorum " dedi salak yakısıklı bile değildim neden o kadar cabaladıysa artık. Bense sevmıyodum, cahildim deger vermeye onu kaybettikten sonra basladım hatta ondan ayrılınca kampüse adım dahi atmadım kac sene oldu. Ayrıldıktan 6 ay sonra bulustuk, bana "senden sonra gelene gecene" dedi tepem attı kalktım gittim. Bundan bir sene sonra, suandansa 5 ay önce faceten yazdım "numaram bu ulas bana" oda engelledi 2 ay onceyse rüyamda gordum aklımda çıkmadı, h aradım engellemıs bulamadım. Sımdıyse dun o benı eklemis bende onu ekledm, nasıl yaklasmalıyım. Ona kendimi affetirrmek hakettigi sevgiyi saygıyı göstermek eskıyı unutturmak ıstıyom napmam lazım?
Herkesin görüşüne ihtiyacım var acill?
3
2
Görüşünü yaz