Ben kime aşığım? Eski sevgilimemi kankama mı?

Gizli Üye
2 yıllık yakın ( en azından ben yakın olduğumuzu sanıyordum..) birden ilişkiye başladık sevişmeler ve saire oldu. 2 ay sonra ayrıldık. İlgi vermiyordu yazmıyordu, hevessiz gibiydi ben de uzatmadım, o da dünden razıydı. İlişkiye başlamayı kendi istemişti oysa. Çok yakın olmayan uzaktan tanıdığım sosyal medyadan bildiğim bir kız vardı sevgilisini insta story etiketlemişti ben de takip atmıştım meraktan. Kızla erkek gerçrk hayatta hiç buluşmamış 1 ay mi 2 ay mı çıkmışlar. Bunlar ayrılmış falan filan 3-4 ay geçtikden sonra bir vp qrubunda rastlamamız sonucu konuşmaya başladık ortak zevklerim vardı. Mesela dizi izlemek sürekli dizi izler konuşurduk tüm gün hatta sadece bunu yapardık. Öyle aşırı özel konular konuşmazdık ama her gün konuşurduk flört gibimsiydi ama flörtde denmezdi. Sonra final dönemi+2 aylık ilişki+yeni işe başlamam sonucu aramız açıldı daha doğrusu ben dizi izliyicek vakit bulamadım konuşucak konu da kalmadı. Ve bu çoçuk benle konuşmadan önce universiteden tanıştığı bir kızla sevgili olmaya başlamış bana ilişkisini anlatmamış. Sevgilisi beni biliyormuş arkadaşı olarak. Bunlar yeni yeni başlamışlar felan anlatmamışlar hiçkimseye. Ben 2 aylık ilişkidr aşırı yıprandım. Hayatta en çok değer verdiöim ve tek gerçek beni bilen arkadaş dediğim insansan böyle ilişkiye başlanıp değersizlik görmek beni üzmüştü. Ve bir yerden sonra çoçuk anladı benim sadece meşğül değil aynı zamanda kötü olduğumu. Sürekli kafamı dağıymaya çalışmak için dışarı çıkmam felan. Nryse ben anlattım o da anlattı ilişkisini felan ikimizde şaşırdık bir birimizden saklamışız. Ve biz daha da yakınlaştık. Ayrı şehirde olmasına ve sadece 1 kere buluşmamıza rağmen beni saatlerce duyğularımı anlattığım yanımda olan arkadaşlarımdan daha iyi anladı ben anlatmadan kötü olduğumu anladı. Ben emindim aşık olduğuma sevgilime yani hiç kimseye hissetmediğim duyğular hissediyordum. Beni üzüyordu canımı yakıyordu umursamazlığı ve saire ama bırakamıyordum kafamdan atamıyordum kızamıyordun. Biz ayrıkdık 2 ayın sonu ikinci kez ara verelim tarzı ayrılık oldu. Neyse ayrılmış gibiyik yazmıyoruz konuşmuyoruz. ve çoçuk benim yaşadığım şehre geldi. 3 gün boyunca bitlikte vakit geçirdik her iş çıkışı buluştuk. Hatta işime geldi. Alköl canlı müzik öyle eylenceler. Aramızda garip bir aşırı sevgi hali oldu. Sarılmalar. Omzunda uyuyakaldım metroda beni evime getirdi yorğunluk uyumuşum. Elimi öpmeler sarılmalar ara ara el tutmalar. Ve 1 kerede yanağından öptüm o da benim. Son günde elimi öptü sarıldı sıkı sıkı vedalaştık. sevgilisi biliyor yani beni arkadaş olarak. Ama şuaralar kıskançlıl üstünde kavga var kendisi söylüyor. Ben garip oldum bilmiyorum aşırı ilgisiz birine aşık olmanln sonucumu bu kadar ilgili biri görünce bu duyğulara düşüncelere girdim. Kendiside hep seni düzelticem gelicem yanlna modunu kaldırcam ilgiye ihtiyacın var felan diyor.
Ben kime aşığım? Eski sevgilimemi kankama mı?
5
4
Görüşünü yaz