En yakın arkadaşımın eski sevgilisine (hem de yakin arkadaşım) deli gibi aşığım. Ne yapmalıyım?

En yakın arkadaşımın sevgilisiydi o. Dolayısıyla bizim de aramız iyiydi. Benimle her şeyini paylaşırdı. O zamanlar asla ona karşı bir şey hissetmiyordum. Daha sonra ayrıldırlar.

Biz eski sevgilisiyle daha da yakınlaştık. 7 24 beraberdik. Okulda tüm gün beraber olur akşam da sürekli konuşurduk. O kadar çok şey paylaştık ki beraber. Güldük eğlendik. Yavaş yavaş bir şeyler hissetmeye başladığımı fark ettim. Yanımda yürümesi oturması ufacık tebessümü bana dünyaları veriyordu. Onu delicesine seviyordum ve herkesten kıskanıyordum. O kadar yakışıklıydi ki pek cok güzel havalı kız gelip ona açılırdı. O ise hepsini reddederdi.

Benim yanımda kalması için hiçbir sebep yoktu ama o hep benimleydi. Fakat bana hep küçük kardeşim, kardeşim, kankam falan derdi. Yani beni sevmesi gibi bir ihtimal bile yoktu.

Daha sonra sınıflarımız değişti. 2 yıl oldu.2 yıldır tek kelime bile konuşmuyoruz. Neden? Çünkü değişti o, havalandı. Peşinden koşan kızların havasına kapıldı. Ama 2 yıldır onu sevmekten vazgeçemedim. Her gördüğümde gozlerim doldu. Her gün onunla tek kelime etmenin hayalini kurdum.

Neyse işte böylesine imkansız bir aşk hikayesiydi bu da. Ama napabilirim onu nasıl unutabilirim? Lutfen yardimci olun. Arada en yakin arkadaşım da olunca anlatabileceğim kimsem kalmiyor :(((
En yakın arkadaşımın eski sevgilisine (hem de yakin arkadaşım) deli gibi aşığım. Ne yapmalıyım?
5
2
Görüşünü yaz