Bana yapılan bir oyun mu? Benim onu takip edip etmediğimi görmek mi istiyor? Canımı mı yakmak istiyor? Ne yapmaya çalışıyor bu?

Şimdi sevdiğim bir çocuk var. Geçen sene birlikteydik. şu an ayrıyız. ( bir talihsizlik yaşadık. ) Her neyse biz 9 10 aydır konuşmuyoruz. İşte kendi kendime diyorum bu durmaz yapar sevgili diye. E yapmışta erkek milleti değil mi yapar. İşte kendi kendime bir karar verdim ben de onun canını yakacağım diye. Tavrımı da koydum o da mutlak anlamıştır. Yüzüne öyle bakamazdım ama arada yine kaçamak bakışlar atardım. Bu sefer öyle değil hiç bakmıyorum. İyi de yapıyorum anlasın diye. Her neyse nasıl öğrendim onu söyleyeyim: Ben bunun hesabına girdim, tarih yok. Ama bir resim koymuş duvarda kızın ismi ile kendi ismi var. Sonra ben takip ettiklerine baktım. En son onu takip etmiş, daha yeni barışmışlar. Ayrılmışlardı bir ara aradan 3 4 ay geçmişti. Aslında hesabı hep gizliydi ama barıştiklari gün hesabi gizliden almış. O şekilde kızın hesabına da bakabildim. Ama kızın hesabında sev olduğuna dair hiçbir ipucu yok ama takip ediyor. Sonra aradan 1 gün geçti yeniden girdim ve hesabını gizliye aldığını gördüm.(sevdiğimin) Kızın kullanıcı ismini yazdım çıkmadı, ya da ismini değiştirdi.(belkide kapatti)

~Artık nefretle karışık seviyorum, kıyamıyorum da ama canı yansın istiyorum, anlasın istiyorum. Öğrendiğim gün sinirli bir şekilde eve girmiştim o da arabasındaydı. Anlamış olmalı ki aradan biraz zaman geçti hızlı bir şekilde geçilen araba sesi duydum. Baktığımda pencereden park ettiği yerde yoktu.
Güncellemeler:
10 gü
Güncell...
10 gü
Cevapp
Bana yapılan bir oyun mu? Benim onu takip edip etmediğimi görmek mi istiyor? Canımı mı yakmak istiyor? Ne yapmaya çalışıyor bu?
0
1
Görüşünü yaz