Ayrılmakla iyi mi yapmışım?

1 buçuk aylık bir iliskim vardı bazı ufak tefek yükselmeleri bazen rahatsız ediyordu ama sevgi tolere ediyordu bana hep parasının olmadığını söyledi sıkıntılarını anlattı elimden geldiğince destek verdim onun dışında iliskimiz duygusal olarak iyi gidiyordu ta ki instagramda beni öne çıkarılanlardan çıkarana kadar çok gittim bu konunun üstüne hesabının açık olduğunu akrabalarının falan görüp kötü yorumlar yaptığını doğulu oldukları icin kirli düşüncelerden rahatsız olduğunu söyledi okay dedim sorun etmedim bir gün hazırlıksız olduğum zaman emrivaki yakarak evine çağırdı gittim ama vücudum falan asls müsait değildi gezmeden gittim zaman da yoktu temizliğe ilk defa evine çağırdı opustuk biraz odasına geçtik baya tahrik olmustu bakire olduğumu bildiği icin arkadan teklif etti hayır dedim ben üstümü bile soymadım o onu boşaltmamı istedi gibi hareketleri ile denedim yarıda kesti Şu an icin gerek yok tarzı falan ani karar değiştirdi mutfağa geçtik yemek yedik ams aramızda gerginlik vardı bu iliskide tıkanmalar olduğunu bazen yabancıya dönüştüğümüzü kafasının karışık olduğunu hatta küçükken bir rahatsızlık geçirip geçirmediğimi bile sordu buna çok bozuldum neyse beni metrobüse bırakırken elimi tuttu sonra birden hınçla bıraktı benim tek kalıp düşünmem lazım falan dedi bilerek yizume bakmadı agresifve davrandı yoldan geçen taksilere bile sovdu kalbim paramparça oldu yüreğim sıkışık yaşadım gümlere mutsuz içtim en son canima tak etti ayrılık mesajı attım biraz ağır o da aksine bana vicdan yaptıracak seyler dedi ağladım tutamadım kendimi ama bir sözü vardı sen kötü durumda olsan ben yardim ederdim seni yanimfa destek göremedim oysa çok motive konuşması yaptım ev hayırlama hediyesi falan aldım gereksiz kıskançlıklarım oldu bunu da kabul ediyorum benim sevgim sana bitmemişti düşüyordum dedi. Ama kafamda şüpheler susmuyordu annemin babamın mesleğini sordu laf arası arabaların markasını bile ama kalbimin bir yerleri paramparça yoğun bir duygusal iletişimiziz vardı ama bir güç de bunu yapmaya itti
Ayrılmakla iyi mi yapmışım?
7
4
Görüşünü yaz