Sizce ne yapmalıyım?

Ortaokula giderken okula yeni gelen bir kız vardı. Ben küçüklükten beri hastalıktan dolayı kiloluyum ancak boyum 1.75 civarı. Yanii enine o kadar göstermiyorum. Ortaokulda samimi olduğum 4 arkadaşımda o kızı sevdiğimi bile bile kıza yavşadılar ama ben hiçbir şey demedim. Sevdiğimi ben demeden gidip itiraf etmişler. Kız bana hiç bakmadı bile. Samimi arkadaşımdan biriyle çok konuşuyorlardı. bir kere sınıfta konuşurken kızların felan ona bakıp arkadaş ortamında flört etmeleri ne kadar koyuyor bilmezsiniz.. Ben öylece kaldım, hıyar gibi. Çocuk beni dışladı attı bir kenara... Sonra bir olay çıktı ve herkes beni suçladı. Polise kadar gitti mevzu ancak ben büyümemesi için naklimi aldım. Ben gerçekten seviyorum. Lisedeyiz şu an. Biraz kilo verdim ve bu sabahtan itibaren dahada çaba sarf edicem. Instagramda görüyorum takip isteği bile atamıyorum kıza. Her şey çok güzel olacak ama sizce ne yapmalıyım? 1-2 ay sonra karşısına çıkayım diyorum biraz daha kilo verip, hiç anlatamadım ona kendimi. Siz ne dersiniz? (olayı detaylı anlatmamı isteyip gerçekten akıl verip destek olacak abilerim ablalarım dostlarım varsa anlatabilirim. Aklım kalmadı gerçekten...)
Sizce ne yapmalıyım?
1
1
Görüşünü yaz