Ne Olacak Benim Bu Güven Problemim?

21 yaşında yıkık (hayatı boyunca sevgili vs olamamış) biri olarak benim gibi el değmemiş hayatı boyunca sevgilisi olmamış beş vakit namazını kılan sözde değil özde Allahtan korkan bir kız olduğunu sanmıyorum. çünkü haberlere vs bakıyorsun kapalı (güya başörtülü tesettürlü vb) neler yapıyor veya yapmış. hiç güvenim kalmadı daha lise de neler yapıyorlar :'(

haberlere bakın

"ÇORUM'da, lisedeki erkek arkadaşı ile girdiği ilişki sonrası hamile kalıp, doğurduğu kız bebeğini poşete koyup 5'inci kattaki evlerinin banyosunun penceresinden apartman boşluğuna atan Münevver M. B. (19) hakkında, ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle dava açıldı."
---
Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, 8 aylık hamile, 19 yaşındaki Aygül A., karın ağrısı şikayetiyle gittiği hastanenin acil servisinde tuvalette doğum yaptı. Erkek bebeğin klozete düşmesinin ardından sifonu çekerek ölümüne neden olduğu iddia edilen Aygül A. ile annesi Sibel A. tutuklandı.
---
Gaziantep'te tuvalette doğum yapıp bebeğini boğduktan sonra klozete attığı iddiasıyla gözaltına alınan kadın, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Allahım ya şu hale bakın ben utangançlık vs ne olursa olsun bu dünyada bakir kala bilmişim ama karşı cinslerim daha lisede neler yapıyor gerekirse bakir ölecegim ama lise, üni yıllarında başkalarının altına yatmış biri ile asla !!! 😔😔😔😢😢😢
Ne Olacak Benim Bu Güven Problemim?
0
1
Görüşünü yaz