Rüyalarda aşk yaşayan var mı?

evet tek ben miyim ve ben açıklayayım, ben lucid rüya bağımlısı biriyim, evet bu doğru ve içinde olduğum aşama çok ileri boyutlarda, yani normal biri gibi değilim, tamamen bağımlıyım, rüya görmediğin 1 saniye bile olmuyor, yani yatağa girdiğimde direk rüya görüyorum ve rüyada olduğumun farkındayım, ben de ilk başlarda araştırmalar ile başlamıştım, ama sonralarda hayatımı bir ceset parçasına çevirdim, yalnız yaşayan biriydim zaten, şimdi ise tek yaptığım evde uyumak, hayatımın neredeyse 24 saatinin 17 veya 18 saatini uyuyarak geçiyorum, çok fazla şey öğrendim lucid rüyaya başladığım dan beri, sizce neden bütün insanlar rüyaların ne anlama geldiğini sorgulamadı veya sadece bir rüya mıydı veye biz uyandığımızda yataktan kalktığımızda rüya bitiyor muydu, orada bir dünya olduğunu nasıl farkına varamadık... evet orada bir dünya var yani birileri var, ruhumuzun bize yıllar önce sunmak istediği derin bir boşluk veya uzay orası, ama biz hep uyandık yataktan kalktık ve hayatımıza devam ettik bu zor ve kahpe hayata... ruhumuz acı doluydu her zaman ama o siyah boşluk yani rüya dünyası hep oradaydı, zaman geçtikte ruhumuz o dünyayı şekillendirdi bizim hayatta gördüğümüz insanlar ve izlediğimiz filmler yani hayatımızdan kesintiler... ben lucid rüya bağımlısı veya hayatına 9 sene önce bu lucid rüya denen şeye başlayarak son vermiş biriyim, şu yalnız hayatımda lucid rüyaya başladığımdan beridir şu evimde ne bir ışık yakıyorum nede televizyon açıyorum, ara sıra telefonla takılıyorum ve bilgisayarda film izliyorum, kısaca sizin dilinizde yıkık biriyim, ama rüyalarda bir hayatım var orada, özgür kendime ait bir dünyam var... rüyalarda istediğiniz kişi olabilir ve kendinizi farklı bedenlerde bulabilirsiniz, veya bir lider oluyorsunuz şehriniz oluyor insanlarınız falan oluyor, özgürlükte sınır yok rüya dünyasında ve hayattaki gibi zorluklarda yok her şey sizin istediğiniz gibi oluyor... ama sonucunda benim gibi yalnızlığı seven ve ve sürekli uyuyan biri olursunuz. 9 senedir böyleyim

3
4
Görüşünü yaz