Cumartesi önemli buluşmam var?

Geçen sene arkadaşımla Balıkesir’e gitmiştim orada bir askerle tanıştım ama hala yüz yüze görüşme imkanımız olmadı. İlk tanıştığımızda ilgisi üzerimdeydi iyi gidiyordu ama seni üzmek istemiyorum benim aklımda biri var onu unutamıyorum dedi daha sonra gördüm ki o kıza sonunda kavuşmuş ama kız oğlandan yaşça büyük olduğunu öğrenince ayrılmış. Yaklaşık bir ay kadar önce konuştuk bunları seninle mesajlaşarak bir yol kat edemedik müsaitsen görüşelim dedi müsait olamadım. Sonra da pek konuşmadık. Bu aralar İzmir de kampta ben de Manisa dayım müsaitsen görüşelim dedim tabiki görüşebiliriz ama beni yanlış anlama dedi tamam dedim. Cumartesi günü sınava girecek normalde sınavdan sonra görüşecektik, yazmış bana daha erken gelebilme imkanın var mı diye ben de gelirim dedim. Öncelikle şunu söylemeliyim ki vefasız değildir bu yaptığımı unutmaz ve şöyle bir şey insanoğlu ilgiye sevilmeye değer verir belki bu görüşmede benden hoşlanırsa bir şey olabilir mi diye düşünüyorum tabi ki her şey nasip. Sonuçta hiç yüzyüze görüşmedik. Belki bu farklı olur ve karşımdaki başak burcu nasıl davranmalıyım yardımcı olabilir misiniz?
Cumartesi önemli buluşmam var?
6
1
Görüşünü yaz