Kızlar, sizden bir konu için görüş almak istiyorum ne yapmalıyım etmeliyim diye yardımlarınızı bekliyorum (erkeğim)?

+5Xper
öncelikle yaklaşık 15 aylık bir ilişkim oldu arada ayrılıp barıştığımızda oldu kısa özet şeklinde yaz zamanı biz ayrılmıştık yine ama onu seviyordum ve ayrıyken ben bir kızla 1 dakikalık bir birliktelik yaşadım (öpüşme) sadece bundan ibaretti bu olaydan sonra eski sevgilimle tekrar barıştım ama bunu ona diyemedim ta ki ocak ayında tartışırken benim bu olayı anlatmamla birlikte kız arkadaşım benden ayrıldı ve iletişim kurmadık birbirimizle sonra dayanamadım ve konuştuk Nisan ayında barıştık ilk günlerinde sonradan nisanın 24 ünde tekrar ayrıldık ve hiç bir iletişim kurmadım ta ki 2 hafta önce yazdığımda öğrendiğim şeyle yıkıldım biz ayrıldıktan 6 gün sonra yani 30 nisanda başkasıyla sevgili olduğunu ve bana onu sevdiğini söyledi telefonda bana uzun süredir soğuk olduğunu söyledi ama Nisan ayında barıştığımızda seni seviyorum dediğinde bende seni derdi tam demezdi ama tepki verirdi ve bana öyle dedi kaç gün şuursuzca aradım mesaj attım bıkkınlık verdim nerdeyse bana bir daha beni aramamanı sevgilim olduğunu seni asla affetmeyeceğimi senden soğudumu bir daha asla olmayacağı tarz şeyler söyledi sizce benim ne yapmam lazım
Kızlar, sizden bir konu için görüş almak istiyorum ne yapmalıyım etmeliyim diye yardımlarınızı bekliyorum (erkeğim)?
1
Görüşünü yaz