Ya evlenelim, ya da bitirelim?

Merhaba arkadaşlar

- 23 yaşındayım kız arkadaşım 22 toplamda 5 yıldır birlikteyiz iyi kötü zamanlarımız oldu ama bir şekilde 5 yıl'ı doldurduk !
son 2 senedir evlilik üzerine planlar yapmaya başladı istiyor evlenmeyi anladım.. sorun şurda ki

biz ne zaman kavga etsek sürekli daha yanlışa sürükleniyor , yanlış arkadaşlarıyla takılıyor gece clubleri rakılar arkadaşının tanıdığı erkekler masalarına geliyor vesaire en huylandığım şeyler benim sevdiğim sadece benim olacak kardeşim? illegal işler yapan kız arkadaşları var tamamen iğrençler sevmiyorum yani hepsi daniskalı kaşar gibi ayrıldıktan sonra da bunların yanında çokca takılıyor aklını yıkıyorlar ilişkimizi bitirecekler..

En son kavgamızda yine aynısı oldu gitti güç aldı geldi bana diyorki '' EVLENECEKSEN GEL'' yoksa ''BİTER'' eminim blöf yapıyor ama beni sevdiğinide biliyorum akşam ben evlilik düşünmüyorum sana güvenmiyorum o hissiyatı vermiyorsun dahada pişmaman olmamak için bu ilişkiyi sonlandıralım teklifini sunacağım?

Duygu ve düşüncelerinizi rica edebilirmiyim?
Güncellemeler:
5 ay
Gerçekten bu kadar duygusuz olunur mu? Evlilik bekliyor iyi hoş ama benim onunla evlenmem için tek sebep 5 senedir tanışıyor olmamız birbirimizin huylarını biliyor olmamız
güven -0
saygı -0
Ya evlenelim, ya da bitirelim?
4
3
Görüşünü yaz