Kız arkadaşım beni sevmiyor mu?

merhqba arkadaşlar. öncelikle şimdiden soeumu okuyup cevap yazan ve sadece okuyan zamanını soruma harcayan tüm herkesten teşekkür ederim. öncelikle kendimi şöyle kısaca anlatayım. 29 yaşındayım, işinde gücünde, sohbeti iyi, insanlarla çabuk kaynaşabilen biriyim. ne alakası var şimdi demeyin vereceğiniz cevaplarda bunlarında etkisi olabilir. her neyse, en son sevgilimden ayrıldığımda 21 yaşındaydım. 8 yıldır hayatımda ciddi manada kimse olmadı. tabi konuşruklarım oldu ama tam anlamı ile sevgili olmadım. flört denilebilir. o zamanlar ayrıldığımda kız arkadaşım 19 yaşındaydı bende 21 yaşındaydım. araya baya seneler girdi ve 8 yıl sonra hayatıma yeni birini aldım. onu gerçekten çok seviyorum ama bana karşı tavırları çok yapmacık geliyor ve bazı hareketleri, konuşmalarıda çok soğuk. daha sevgili olalı 1 ay oldu ama bana bugüne bugün iltifat bile etmedi. şu davranışlarını beğeniyorum, konuşmanı beğeniyorum ya da ne bileyim gözlerin çok güzel vb hiç bir iltifatta bulunmadı. sosyal medya şifrelerini bile vermemekte ısrarcı. asla şifre muhabbeti yapmak istemiyor. kendisi 26 yaşında. acaba diyorum ben eskilerde kaldığım için mi böyle oldu çünkü bir diper kız arkadaşım 19 yaşındaydı ve o zamanlar onun bana olan ilgisi çok fazlaydı. 19 yaşındaki kızla 26 yaşındaki kızın ilişkideki davranışları çok mu farklı oluyor? bazende bunu düşünüp kendime moral veriyorum sonra tekrardan kendi kendime diyorum "yok yok, bu kız beni secmiyor" diyorum. ama şöyle birşey de var beni kız kardeşiyle tanıştırdı. ailesine benden bahsetti. benim ailemle de bizzat yüzyüze tanıştı. acaba onun karakteri mi böyle diye düşündüğümde oluyor. beni sevip sevmesiğini başka dolaylı yoldan nasıl anlayabilirim?
Kız arkadaşım beni sevmiyor mu?
3
2
Görüşünü yaz