Sizce yazar mı yoksa unutmaya mı çalışıyor?

Messenger üzerinden tanıştığım birisi vardı çocukca düşünmeyin ciddi bir şekilde konuştuk hep dalga geçmişimdir internet üzerinden tanışmaya ama büyük konuşmamak lazımmış.. Bu arada karşı taraf sadece benimle konuşmak için messenger kullanıyor başka sosyal ağı yoktu gayet işinde birisi hani sapık niyetli değil.. ardından buluşma ayarladık, ben hep konuşmak görüşmek istemedim ama hani kaderdir dedim belki olabilir şans verdim. sonda buluşmada nedense konuşmama kararı aldım , buluşmadan sonra hemen mesaj attı yani o olumlu gibiydi bende ters tepki verdim sonra vedalaştık ama hala birbirimizi girip çıktığımızı kontrol ettik messengarda, sonra ben engelledim artık daha fazla bana bakmasın diye ama vicdan yapıp sonra geri kaldırdım engelini. Bu sefer o engelledi ve 1.5 ay engelli kaldım hatta unuttu sanırım beni dedim ama geçtiğimiz hafta engelimi kaldırdı, unutmamış yani ve 3 gün boyunca beni kontrol etti girip durdu hep messengera bende onu ettim. garip bir şekilde onunla konuşma isteği oluştu içimde yani bişi yazmasını bekledim Çünkü bir anda herşeyi bitirdik onun içinde kalan bir şeylerin olduğunu biliyorum hissediyorum hep ama yazmadı ve artık messengera girmiyor sadece benim için kullanıyordu ama engellemedi de sizce yazar mı yoksa unutmaya mı çalıştı veya benden mi bişi bekliyor.
Sizce yazar mı yoksa unutmaya mı çalışıyor?
3
0
Görüşünü yaz