Lütfen özellikle kızlae ve böyle bişey yaşayanlar yazabilir mi?

Uzun zaman önce yaklaşık 1 yıla yakın konuştuğum biri vardı evlerimiz çok yakındı ortak arkadaç aracılığıyla komuşmaya başlamıştık birşeyler olacak gibiydi ben onu seviyordum o ise benden önceki güvenini kıran kız için zaman istiyordu benim evlenilecek bie kız olduğumu söylüyordu arkadaşına bu zaman içerisinde beni gördüğünde sarılıyordu filan en sonra konuşurken eski sevgilisinin yanında beni aradı ve biz senle bişeyler yaşadıkmı diye beni sorguladı benimde zoruma gitti engelledim sonra karşıma biri çıktı çok sevdim hala da beraberiz dün o kız arkadaşımla dışarı çıktım çocuk aradı kız da bastıra bastıra benim adımı söyleyip bak yanımda o da dedi buna rağmen çocuk geldi ben hiç yerimden kalkmadım arkadaşımı yolladım git gör gel diye sonea arabasıyla basarak gitti bir kere daha geldi gidince arkadşaıma sordum hala ne yüzle ne hakla bunu yapıyor diye bana aklına girmeye çalışıyor dedi. Arkadaşlar çünkü benim günahıma girdi ben onu saf temiz severken ve o da bunun farkındaydı beni yalnız başıma bıraktı. Dündendir kafam çok karışık çocuk benim gibi ama sevgilim liseyi bile bitirememiş kafam da çok karışık sadece yardım istiyoruö ne yapmak gerekir? Lütfen yorum yapın
Lütfen özellikle kızlae ve böyle bişey yaşayanlar yazabilir mi?
4
1
Görüşünü yaz