Beni seviyormudur sizce?

Okulda bitane kız var 2 aydır felan bakısiyoruz ama son günlerde bana gülümsüyor ve sacini savuruyor neden özellikle kizlar cevaplasın neden savurursunuz saçlarınızı soylermisiniz refleks demeyin daha önce hiç yapmıyordu ve şu an tek bana yapıyor beni görünce bugün de 1 aydır beni ınstagramdan takip eden arkadaşı çıkmış okula gittiğimde 3 4 defa koridorda karşılaştık baktı onun haricinde bakmadı (kızın sosyal medya hesabı yok beni takip eden arkadaşı anlatıyordu bir ara storylerimi) dün 3 4 defa benim sınıfımın oraya geldi karşılaştık baktı yanımdan geçti karşılaştık baktı ben siniftayken sınıfa girdi arkadaşıma çanta verdi sinifimin oraya geldi ben kapidaydim durdu bana baktı 5 6 saniye neden sizce? ( (BUGÜN TORENDE herkes gölgede sıra olmuştu bende araya girdim önüme geldi arkadaşlarıyla durdu kendisi bakmadı arada bir arkadaşı arkaya baktı benle göz göze geldiler (arkadasi) arkama geçtiler bende yanlarından geçip uzaklaştım aradan baktim onlara etraflarına baktılar sevdiğim kızda birini arar gibi etrafa baktı...)) PARANTEZ ICINDEKI YER SIMDI OLDU BANA aciklarmisiniz özellikle PARANTEZ içini soylermisiniz beni seviyomudur sizce
Beni seviyormudur sizce?
1
0
Görüşünü yaz